Հունվարի 22-ին Սոս Հովսեփյանի անվան Երեւանի թիվ 115 ավագ դպրոցում աշակերտների միջեւ վիճաբանություն է ծագել, ինչի ժամանակ տղաներից մեկը մյուսին մկրատով հարվածել է:
ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի եւ լրատվության վարչությունից մեր հարցին ի պատասխան ասացին, որ հունվարի 22-ին հիվանդանոցից ոստիկանություն հաղորդում է ստացվել, որ շտապօգնության խումբը ձախ ազդրի վնասվածք ախտորոշմամբ բուժօգնության է տեղափոխել 2003 թվականին ծնված դպրոցական երեխայի: Պարզվել է, որ նույն օրը վիճաբանության ժամանակ նրան այդ վնասվածքը պատճառել է 2002 թվականին ծնված մի տղա: Նշանակվել է դատաբժշկական փորձաքննություն, կատարվում է քննություն: