Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը պարետատան նիստին հեռավար կարգով մասնակցելուց հետո այսօր՝ ժամը 19:00-ին, հանդես է գալու բրիֆինգով, որին կմասնակցեն նաև ոստիկանության պետ Արման Սարգսյանը և քաղաքացի Արմինե Կարապետյանը: Վարչապետի աշխատակազմից հայտնում են, որ վերջինս ու իր 12-ամյա որդին վարակվել են կորոնավիրուսով և արդեն իսկ ապաքինվել:
Բրիֆինգը կանցկացվի անհրաժեշտ կանխարգելիչ բոլոր կանոնների պահպանմամբ։
Նշվում է, որ բրիֆինգներն ուղիղ եթերում հեռարձակվելու են Հայաստանի Հանրային հեռուստաընկերությամբ բաց կապուղով, ՀՀ Կառավարության յութուբյան պաշտոնական ալիքով, վարչապետի և կառավարության ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջերով: