ՀՀ վարչապետի ավագ դուստրը՝ Մարիամ Փաշինյանը իր էջում շնորհավորել է ԱՀ Պաշտպանության բանակում ծառայող եղբորն ու բոլոր զինվորներին՝ բանակի տոնի կապակցությամբ:
«Էսօր իմ զինվորի տոնն ա: Ու իմ բոլոր հայ զինվորների տոնն ա: Շնորհակալ ենք ձեզ, որ պաշտպանում եք մեր երկիրը, մշակույթը, գրերը, եկեղեցիները, կառույցները, պատմությունը, բնությունը, մեզ:
Հույս ունեմ, ու համոզված եմ, որ կգա մի օր, երբ ծառայությունը կդառնա համեմատաբար ավելի հեշտ ու ծառայության ընթացքում մեր զինվորները կառնչվեն նվազագույն մարտահրավերների ու դժվարությունների:
Սիրում եմ բոլորիդ, պարզապես իմացեք որ ամեն րոպե պատրաստ ենք ամեն ինչ թողնել ու միանալ ձեզ»,-գրել է Մարիամ Փաշինյանը։