«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 3-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 «Ավան» հոգեկան առողջության կենտրոնը, Աճառյան փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Քարշիչ ենթակայանը, քաղ.պաշտպանության շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Նուբարաշեն 14փ. 1-9; 16փ. 1-6 սեփական տները, Նորք-Մարաշ՝ Արմենակյան փ. 121-235, 232, սեփական տները, «Հայէկոնոմբանկ» ընկերության մասնաշենքը, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 8, 8/1, 10, 10/1 շենքերը, Մոլդովական փ. 13, 15, 17, 19, 41 շենքերը, Դ․ Մալյան նրբ․ 4, 4/1 շենքերը, ՊԵԿ-ի Նոր- Նորքի բաժանմունքի շենքը, թիվ 17 հատուկ դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 13, 15, 17, 19, 21, 23 շենքերը, թիվ 6 գիշերօթիկ դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4, 22, 24, 26, 26ա շենքերը, Թումանյան 2-րդ անց. 2-21 սեփական տները, Նալբանդյան փ. 23 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Աբովյան փ. 3/2,5/1 շենքերը, Տերյան փ. 18, 20, 24, 28, 30, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չեխովի փ․ 27, 29, 31, 31/1, 33, 35 շենքերը, Չեխովի փ․ 36, 36/1, 38, 40, 42, 44 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, թիվ 31 դպրոցը, Կոմիտասի պող. 19, 19/8, 21 շենքերը և 17-19/6բ սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փափազյան փ. 21-21/2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երզնկյան փողոցի սեփական տները, Բաղրամյան պող. 3-րդ նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաշինջաղյան 2-րդ նրբ․ 8 շենքը Դավթաշեն 4-րդ թաղ․2ա, 3ա, 4ա, 27, 28, 32, 33, 37 շենքերը, Առաքելյան փ. 66, 68, 70 շենքերը և Հակոբյանց փողոցը, Դավիթաշեն 3-րդ թաղ․ 1, 11, 12, 13 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Պարտիզակ, Կաքավաձոր, Օթևան, Ագարակավան, Ներքին Բազմաբերդ, Վերին Բազմաբերդ, Մեծաձոր, Աշնակ, Կաթնաղբյուր, Վերին Սասնաշեն, Ներքին Սանսնաշեն, Դիան և Դավթաշեն գյուղերը,
10։00-16։00 Տափերական գյուղը մասնակի,
10։30-16։00 Արտաշատ քաղաքի Աղայան փողոցը մասնակի,
11։00-16։00 Շահումյան գյուղը մասնակի,
10։00-13։00 Արփի գյուղը մասնակի,
14։00-16։00 Ելփին գյուղը մասնակի, Եղեգնաձոր քաղաքի Նորավան թաղամասը մասնակի, Սյունիքի, Համբարձումյան, Այգեձորի, Պռոշյան փողոցները մասնակի, Երևանյան խճուղին մասնակի,
10։00-16։00 Պտղնիի ամառանոցները,
10։30–16։30 Նուռնուս գյուղը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Նուռնուս» այգեգործական ընկերությունը, «Սյունէներգոշին», «Ֆրուտիմեքս-2», «Նոր շինանյութ», «Բյուրեղապակի-1» «Նուռնուս ԿՄԿ», «Առողջ սունկ», «ՍԹ», «Լինդա», «Ֆրուտիմեքս-1», «Ալմաքար» ՍՊ ընկերությունները, Նուռնուսի ամառանոցները, Բյուրեղավան քաղաքն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Արզնի» թռչնաֆաբրիկան, «Գլաս վոռլդ քոմփնի» ընկերությունը, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Յուքոմ», «Վեոն Արմենիա» ընկերությունների բջջային կայանները,
11։00-12։00 Աբովյան քաղաքի 3-րդ միկրոթաղամասի թիվ 6, 8, 42, 45 շենքերը,
11։00-17։00 Կամարիս գյուղը,
13։00-14։00 Բալահովիտ գյուղը, Ռազմական ոստիկանությունը և հարակից արտադրական տարածքները,
10։30-16։00 Վարսեր համայնքը մասնակի,
11:00-13:00 Դիլիջան քաղաքի Կամոյի փողոցը մասնակի,
09:00-13:00 Ալավերդի քաղաքի Բաղրամյան, Սանահին կայարան թաղամասերը, Ջրավազան, Զորավար Անդրանիկի, Շեստյակովի փողոցները և Մարտի 8-ի փողոցի 8 շենքը,
10:00-16:00 Թեղուտ, Շնող և Քարկոփ գյուղերը, Սարահարթ, Սանահին, Ակներ, Հաղպատ և Ծաղկաշատ գյուղերը, Դսեղ գյուղը մասնակի,
10:00-16:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Գոգհովիտ գյուղի հարավային մասը մասնակի, Անիի տարածաշրջանի Անիավան գյուղը,
11:00-16:00 Գյումրի քաղաքի Պարույր Սևակի, Մ.Ավետիսյան, Արամ Խաչատրյան փողոցները և Մովսես Խորենացի փողոցի վերջնամասը,