Ինչպե՞ս կատարել նվիրատվություն ու աջակցել ՔՊ-ին․ Փաշինյանի գրառումը
ՀՀ վարչապետի պաշտոնակատար, «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության առաջնորդ Նիկոլ Փաշինյանը տեղեկացնում է, թե ինչպես կարելի է ֆինանսապես աջակցել ՔՊ-ին։
«Սիրելի հայրենակիցներ, եթե դուք ցանկություն եւ հնարավորություն ունեք ֆինանսապես աջակցել «Քաղաքացիական պայմանագրին», աշխարհի ցանկացած կետից կարող եք օնլայն փոխանցումներ կատարել ստորեւ բերվող հղման միջոցով:
Շնորհակալ ենք ձեր նվիրատվությունների համար: Ի դեպ, «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության նոր կայքն է գործարկվել եւ նրա բովանդակությանը նույնպես կարող եք ծանոթանալ»,- ասված է վարչապետի գրառման մեջ:
ՔՊ-ի կայքում նաեւ նշվում է․ «Հարգելի այցելու, այս էջի միջոցով Դուք կարող եք աշխարհի ցանկացած մասից նվիրատվություն կատարել «Քաղաքացիական պայմանագիր» վերադարձի հիմնադրամին: Էջը նման փոխանցումների հնարավորություն տալիս է MasterCard, Visa և վիրտուալ ARCA քարտ ունեցողներին:
Անկախ նրանից, թե Դուք ինչ արժույթ եք պահում Ձեր քարտի վրա, համակարգն օրվա փոխարժեքով Ձեր նվիրաբերած գումարը կփոխարկի հայկական դրամի եւ կփոխանցի Հիմնադրամի դրամային հաշվեհամարին: Ոչ քարտային փոխանցում կատարելու համար անհրաժեշտ հաշվեհամարները կարող եք գտնել՝ հետևելով այս հղմանը։ Շնորհակալություն նվիրատվության համար»: