ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փշաինյանի հրաժարականի պահանջով Ֆրանսիայի հրապարակում այսօր տեղի ունեցած բողոքի ակցիաների ժամանակ մեկ ցուցարար եւ մեկ ոստիկան վիրավորում են ստացել։ Հերացու անվան թիվ 1 համալսարանական հիվանդանոցի մամուլի խոսնակ Շուշան Դանիելյանը հայտնում է, որ նրանք տեղափոխվել են հիվանդանոց.
«Քաղաքացիներից մեկը՝ Ղ․ Լ․-ն, 1979 թվականի ծնված է, քաղաքացու մոտ առկա է գանգուղեղային վնասվածք, ներկա պահին գտնվում է հետազոտման փուլում, մյուս քաղաքացին 1997 թվականի ծնված ոստիկանության աշխատակից է, ունի վերին վերջույթի վնասվածք, ներկա պահին գտնվում է հետազոտման փուլում»,- տեղեկացրել է Դանիելյանը։