Պաշտպանության նախարար Դավիթ Տոնոյանը չի մասնակցում Կառավարության այսօրվա նիստին՝ ծառայողական պարտականությունների կատարմամբ պայմանավորված։
Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում հայտնել է ՀՀ ՊՆ խոսնակ Շուշան Ստեփանյանը՝ ի պատասխան լրատվամիջոցների հրապարակումների այն մասին, որ Տոնոյանը Կառավարության նիստին չի մասնակցում կորոնավիրուսի թեստ հանձնելու պատճառով:
«Ծառայողական անհրաժեշտությունից ելնելով՝ պաշտպանության նախարարը պարբերաբար հանձնում է թեստ, որի պատասխանը բացասական է։ Անհոգ եղեք, առողջ է»,- գրել է Ստեփանյանը: