Ռուբեն Շուգարյանն այժմ գտնվում է ծայրահեղ ծանր վիճակում․ ԱԳՆ խոսնակ
Արտակարգ լիազոր դեսպան Ռուբեն Շուգարյանի առողջական վիճակը գնահատվում է ծայրահեղ ծանր։ Այս մասին «Հայկական ժամանակ»-ի հետ զրույցում ասաց ԱԳՆ խոսնակ Աննա Նաղդալյանը։
Նշենք, որ Ռուբեն Շուգարյանը ծնվել է 1962 թվականին, աշխատել է՝ որպես արտաքին կապերի գծով ՀՀ նախագահի օգնական, ԱՄՆ-ում ՀՀ արտակարգ և լիազոր դեսպան, այնուհետեւ՝ ՀՀ արտաքին գործերի նախարարի տեղակալ եւ Իտալիայում, Իսպանիայում և Պորտուգալիայում ՀՀ արտակարգ և լիազոր դեսպան։ Շուգարյանը դիվանագիտական ծառայությունից ազատվելուց հետո՝ 2008 թվականից բնակություն է հաստատել ԱՄՆ-ում։