ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ, քայլելով ժամանակին համընթաց, իր քարտապանների համար ունի ևս մեկ նորամուծություն:
Սիրով տեղեկացնում ենք, որ այսուհետ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ քարտապանները հնարավորություն ունեն կատարել քարտից քարտ փոխանցումներ Հայաստանի և Արցախի Հանրապետությունների տարածքում գործող բոլոր բանկերի բանկոմատների միջոցով (բացառությամբ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի):
Քարտից քարտ փոխանցումները կարող են կատարվել ինչպես ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ, այնպես էլ ՀՀ և ԱՀ տարածքում գործող այլ բանկերի քարտերին (բացառությամբ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի), ընդ որում, 24/7 ռեժիմով:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ, առաջնորդվելով մշտապես հասանելի լինելու սկզբունքով, շարունակում է կատարելագործել իր ծառայությունները հաճախորդների հարմարավետությունն ապահովելու և ժամանակը խնայելու նպատակով:
Քարտից քարտ փոխանցումների համար կգանձվեն Բանկում գործող սակագների համաձայն սահմանված միջնորդավճարները: