Քայլեր կատարվում են դավադիր ուժերի հայտնաբերման ուղղությամբ. Արմեն Գրիգորյան
Քայլեր կատարվում են դավադիր ուժերի հայտնաբերման ուղղությամբ: Այս մասին այսօր լրագրողների հետ հանդիպմանն ասաց Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը։
Հարցին՝ օրինակ, Վիտալի Բալասանյանը մտնո՞ւմ է այդ ուժերի մեջ, քանի որ վերջերս ստուգել էին նրա մեքենան, Գրիգորյանը պատասխանեց. «Հրապարակային ինչ խոսվել է, միայն դրա մասին կարող ենք ասել, այլ բան չեմ կարող ասել»։
Գրիգորյանի խոսքով՝ Երեւան-Ստեփանակերտ հարաբերությունները գտնվում են լավ վիճակում. «Խնդիրներ եղել են, բայց դրանք անցյալում են»,- ասաց ԱԽ քարտուղարը: