Վանաձորի «Լոռի» ֆուտբոլային թիմի եւ Հայիթիի հավաքականի հարձակվող Ջոնել Դեսիրեն ամուսնացել է հայուհու հետ: Այս մասին ակումբը հայտնում է ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջում: «Լոռին» շնորհավորել է նրան ու նրա ընտրյալին:
««Լոռի ՖԱ» ամբողջ անձնակազմը շնորհավորում է Ջոնելին եւ Մանեին պսակադրության կապակցությամբ ու մաղթում երջանկություն, անսպառ սեր ու սպասում Desire JR-ին Վանաձորի ֆուտբոլի ակադեմիայում»,- գրված է հայտարարության մեջ:
Ավելի վաղ, իր հարցազրույցներից մեկում թիմի արդեն նախկին գլխավոր մարզիչ Արմեն Ադամյանը նշել է, որ ֆուտբոլիստին սիրելին Վանաձորից է: