Մանվելի կինը փորձել է 2 մեքենա տուշոնկա թաքցնել. 6-րդ վարչության աշխատակիցները կանխել են
Մեր տեղեկություններով, ԱԺ ՀՀԿ-ական պատգամավոր Մանվել Գրիգորյանի գործով, երեկ ոստիկանները երկու մեքենա են տեղափոխել 6-րդ վարչություն, որոնք բեռնված են եղել մսի պահածոներով (տուշոնկաներ):
Նույն այդ տեղեկություններով, մինչ դա, Մանվել Գրիգորյանի կինը՝ Նազիկ Ամիրյանը, աշխատակիցներին ասել է, որ դրանք ԵԿՄ շենքից տեղափոխեն հեռու, արդյունքում Երեւան քաղաքում դրանք հայտնաբերվել են:
Նշենք, որ բազմաթիվ արկղերով մսի պահածո, խտացրած կաթ եւ այլ ապրանքներ հայտնաբերվել է նաեւ Մանվել Գրիգորյանի առանձնատանը եւ ամառանոցում: