«Զվարթնոց» օդանավակայանում գործադուլ է (տեսնայութ)
«Զվարթնոց» օդանավակայանի աշխատակիցներն այսօր՝մայիսի 2-ի առավոտից գործադուլ են անում: Համացանցում տեսանյութ է հայտնվել:
«Թող բոլորը տեսնեն, որ աշխատողներն էլ են պայքարում. այնպես չէ, որ այնտեղ միայն թոշակառուներն են ու պարապները, աշխատողն էլ է մասնակցում: Ով իրեն հարգում է այս երկրում, պետք է պայքարի մինչեւ այս իշխանությունը հեռանա»,- ասում է աշխատակիցներից մեկը:
Երեկ՝ մայիսի 1-ին, տոտալ գործադուլ ու դասադուլ էր հայտարարել ՀՀ վարչապետի թեկնածու, ԱԺ պատգամավոր, ԵԼՔ խմբակցության ղեկավար Նիկոլ Փաշինյանը: Նրան վարչապետի դերում ցանկանում են տեսնել հարյուր հազարավոր հայեր, սակայն երեկ ԱԺ հատուկ նիստի ժամանակ, որի ընթացքում պետք է ընտրվեր վարչապետը, հիմնականում ՀՀԿ-ական պատգամավորների դեմ ձայների պատճառով նա չընտրվեց: