Փաշինյանը պատրաստ է հանդիպել ՌԴ-ից ժամանած պատգամավորների հետ. Ավինյան
Այս մասին հայտնել է «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության մամուլի խոսնակ Տիգրան Ավինյանը ու հորդորել կապվել իր հետ:
«Հայտնում եմ հանդիպելու մեր պատրաստակամությունը, խնդրում եմ կապվել ինձ հետ»,- ասված է Ավինյանի Facebook-ի էջի գրառման մեջ։
Երեւանում այցով գտնվող Ռուսաստանի Դաշնության Պետդումայի պատգամավորները պատրաստ են հանդիպել Հայաստանում բողոքի ցույցի առաջնորդ Նիկոլ Փաշինյանի հետ:
Զատուլինը հանդիպել է ՀՀ ԱԺ խոսնակ Արա Բաբլոյանի հետ: Մինչ այդ հաղորդագրություն էր տարածվել, որ Հայաստան են ժամանել ՌԴ Պետդումայի մի խումբ պատգամավորներ: