Արմեն Սարգսյանն առանց աշխատողների նստել է Մաշտոցի 47-ում
ՀՀ նորընտիր նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօրվանից արդեն նոր նախագահական նստավայրում է հանգրվանել` Մաշտոցի 47 հասցեում, մեզ հետ զրույցում ասաց Արմեն Սարգսյանի գրասենյակի հանրային կապերի համակարգող Հասմիկ Պետրոսյանը:
Պարզվեց, որ նորընտիր նախագահը դեռ չունի ո՛չ խոսնակ, ո՛չ խորհրդական, ո՛չ էլ աշխատակազմի ղեկավար, իսկ թե երբ կունենա, Հասմիկ Պետրոսյանը նշեց, որ կտեղեկացնեն:
Հիշեցնենք, որ այսօր Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում տեղի ունեցավ Հայաստանի Ազգային ժողովի հատուկ նիստը, որի ընթացքում կայացավ Հայաստանի 4-րդ նախագահ Արմեն Սարգսյանի երդմնակալության արարողությունը։