Վիեննայում մեկնարկել է ՀՀ արտգործնախարարի հանդիպումը ԵԱՀԿ ՄԽ համանախագահների հետ
Վիեննայում մոտ մեկ ժամ առաջ մեկնարկել է Հայաստանի արտաքին գործերի նախարար Էդվարդ Նալբանդյանի ու ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահների հանդիպումը: Այս մասին թվիթերյան իր միկրոբլոգում հայտնել է ԱԳՆ մամուլի խոսնակ Տիգրան Բալայանը:
Հիշեցնենք, որ այս հանդիպմանը կհաջորդի նաեւ Հայաստանի եւ Ադրբեջանի արտգործնախարարներ Էդվարդ Նալբանդյանի եւ Էլմար Մամադյարովի հանդիպումը։ Իսկ վաղը, ինչպես արդեն տեղեկացրել ենք, նախարար Նալբանդյանը կմասնակցի դեկտեմբերի 7-8-ը կայանալիք Եվրոպայում անվտանգության եւ համագործակցության կազմակերպության մասնակից պետությունների արտգործնախարարների խորհրդի 24-րդ նիստին: