Ուրբաթ օրը ՀՀ Պաշտպանության նախարար Վիգեն Սարգսյանը ԱԺ-ում ֆինանսավարկային եւ բյուջետային ու պաշտպանության եւ անվտանգության հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում մասնակցում էր պաշտպանական ոլորտին տրվող 2018 թվականի բյուջեի քննարկումներին:
Մինչ նիստի մեկնարկելը, «Հայկական ժամանակը» Վիգեն Սարգսյանից հետաքրքրվեց, թե պատրաստվու՞մ է մեկնաբանել նախկին նախարար Սեյրան Օհանյանի կնոջ՝ Ռուզաննա Խաչատրյանի ստատուսները, Քիմ Քարդաշյանի շրթունքներով եւ 7-8 ամսական հղիի փորիկով պաշտոնյայի վերաբերյալ:
«Իհարկե, չեմ պատրաստվում պատասխանել, ընդհանրապես ասելիք չունեմ»,- մեր հարցին հակիրճ պատասխանեց Սարգսյանը: