«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 12-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը՝
10:00-16:00 Թումանյան փ. 1, 41 շենքեր, Հյուսիսային պողոտա 6 շենք, Արամի փ. 86 շենք, Խանջյան փ. 33, 35 շենքեր, Հանրապետության փ. 76, 78 շենքեր, Չարենցի փ. 10-24 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Արշակունյաց պող․75 շենք,«Ռենեսանս» ռեստորան, Նորագավիթ 1, 6, 9 փողոցներ սեփական տներ, Նորագավիթ 1-ին փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Նորագավիթ 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորագավիթ 9-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Ծերենցի, Մամիկոնյանց փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Էջմիածին քաղաք՝ մասնակի, Խորոնք և Արտիմետ գյուղեր,
11:00-14:00 Աշտարակ քաղաք, Սասունիկ, Օշական, Ոսկեվազ, Ոսկեհատ, Ագարակ, Կարբի, Արտաշավան, Սաղմոսավանք, Ուշի, Բազմաղբյուր և Օհանավան գյուղեր,
10:00-13:00 Վեդի քաղաք՝ Նիկողոսյան և Պուշկինի փողոցներ՝ մասնակի, Արարատ քաղաք՝ Աբովյան փ. 2, 4, 6 շենքեր, Թումանյան փ. 1, 2, 3, 4 շենքեր և Խանջյան փ. 54 շենք,
10:00-14:00 Նորաբաց գյուղ՝ մասնակի,
10:30-14:00 Վերին Արտաշատ գյուղ՝ մասնակի,
10:30-16:00 Աբովյան գյուղ՝ մասնակի,
11:00-15:00 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Շահումյան փողոց՝ մասնակի,
10։30-16։30 Եղվարդ համայնք՝ Զորավան, Արագյուղ, Սարալանջ, Բուժական գյուղեր, Եղվարդ քաղաք՝ Շիրակի փողոց՝ մասնակի, Բոլոր հողեր թաղամաս, Ծիրանանոց թաղամաս՝ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քանաքեռավան համայնք՝ թիվ 12, 13 փողոցներն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի համայնք՝ թիվ 8, 9, 33, 35, 36, 37 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն, Նոր-Գյուղ, Ջրվեժ գյուղեր՝ մասնակի, Ջրվեժ՝ Բագրևանդ, Մայակ, Բանավան թաղամասեր՝ մասնակի,
11:00-13:00 Ստեփանավան քաղաք՝ Չարենցի, Կենտրոնական մաս, Թելմանի, Սուրբ Նշանի, Աբովյան թաղամասեր, Րաֆֆի, Տերյան, Կամո, Երիտասարդական և Բաղրամյան փողոցներ, թիվ 2 դպրոց, Առևտրի կենտրոն, Պոլիկնինիկան, Կադաստր, Զին. կոմիսարիատ, Լոռի-Բերդ, Լեջան, Ագարակ, Յաղդան, Հովնանաձոր և Կողես գյուղեր,
14:00-17:00 Վանաձոր քաղաք՝ Քիմիական գործարան, Ցալկուտ, Կենտրոն, 3-րդ մաս թաղամասերն ամբողջությամբ, Տավրոս թաղամաս՝ մասնակի, Մյասնիկյան, Սպանդարյան, Գարեգին Նժդեհի փողոցներն ամբողջությամբ, Շիրակացի, Տիգրան Մեծի և Վարդանանց փողոցներ մասնակի: