Գագիկ Ծառուկյանն այս պահին նախագահ Արմեն Սարգսյանի տանն է (լուսանկար)
«Հայկական ժամանակի» տեղեկություններով՝ «Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության առաջնորդ Գագիկ Ծառուկյանն այս պահին Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանի տանն է:
Մեր թղթակիցն արձանագրել է, որ Ծառուկյանին սպասարկող դիվանագիտական համարներով Range Rover մակնիշի ավտոմեքենան («36 D009 AM») մեկ այլ մեքենայի ուղեկցությամբ քիչ առաջ ժամանեց Սարգսյանի կեցավայր: Ինչպես հայտնի է, Արմեն Սարգսյանը վատառողջ է:
Նշենք, որ անվտանգության աշխատակիցները թույլ չեն տվել մեր թղթակցին մոտենալ եւ տեսալուսանկարահանում իրականացնել: Ավելին՝ հեռախոսով մոտիկից արված լուսանկարը պահանջել են ջնջել: Հրապարակված լուսանկարն արված է հեռվից: