Քիչ առաջ բենզինով ինքնահրկիզվել փորձող տղամարդը գտնվում է կենտրոնի ոստիկանությունում
Քիչ առաջ Երեւանի քաղաքապետարանի մոտ մի քաղաքացի իր վրա բենզին լցնելով՝ փորձել է ինքնահրկիզվել, սակայն տարածքում գտնվող ոստիկանները կանխել են հետագա զարգացումը եւ ձեռնաշղթաներ հագցնելով՝ տարել:
Ինքնահրկիզվել փորձող միջին տարիքի տղամարդը քաղաքապետարանի շենքի մոտ է եղել իր երեք երեխաների հետ, որոնք էլ ականատես են եղել կատարվածին: Ոստիկաններն օգնություն են ցուցաբերել նրանց:
ՀՀ ոստիկանության լրատվական ծառայությունից ՀԺ-ին հայտնեցին, որ տղամարդուն տեղափոխել են ոստիկանության կենտրոնի բաժին: Կատարվածի պատճառներն ու մանրամասները պարզվում են: