Կանխվել է ՌԴ քաղաքացու ինքնասպանության փորձը. ԱԻՆ
Հոկտեմբերի 2-ին՝ ժամը 10:17-ին, «911» ծառայություն ահազանգ է ստացվել, որ Վայոց ձորի մարզի Եղեգնաձոր քաղաքի Ջերմուկի խճուղու 51 համարի շենքի 4-րդ հարկի պատշգամբից քաղաքացին ցանկանում է նետվել, անհրաժեշտ է փրկարարների օգնությունը:
Պարզվել է, որ Վայք քաղաքի Ջերմուկի խճուղու 51 համարի շենքի բնակարաններից մեկի (4-րդ հարկ) պատշգամբից քաղաքացին ցանկանում է նետվել:
Փրկարարները քաղաքացիների և ոստիկանների հետ համատեղ կանխել են ՌԴ քաղաքացի Արթուր Ա.-ի (ծնված 1978 թ.) ինքնասպանության փորձը: Փրկարարները քաղաքացուն հանձնել են ոստիկաններին: