Ռուս հայտնի երգիչ Տիմատին տեսահոլովակ է նկարահանում «Էրեբունի» ԲԿ-ում: Այս ամսին հայտնում է հիվանդանոցի մամուլի ծառայությունը: Նշվում է, որ հիվանդանոցն աջակցում է նրան:
««Էրեբունի» ԲԿ-ն աջակցում է հայտնի երգիչ, պրոդյուսեր եւ դերասան Տիմատիին իր նոր տեսահոլովակը նկարահանելու գործում»,- գրված է հաղորդագրության մեջ:
Առողջապահության նախարարի խորհրդական Աշոտ Սարգսյանն էլ ֆեյսբուքյան իր էջում այլ մանրամասներ է հայտնել: Նա նշել է, որ քաստինգով զբաղվել է «Ինդիվիդում քասթինգը», որի հիմնադիրն ու նախագահն ինքն է:
«Film Factory-ն նրանց հայաստանյան գործընկերն է, իսկ քասթինգը կատարում է «Ինդիվիդում քասթինգը»։ Այսօր նկարահանումների մի մասը կատարվեց Էրեբունի ԲԿ-ում :)»,- գրել է նա:
Ըստ տեղեկությունների երգիչը զբաղվելու է նաեւ Երեւանում իր՝ Black Star Burger ռեստորանի բացման աշխատաքներով: Այն բացվելու է մայիսին: Ճաշացանկը լինելու է այնպես, ինչպես Մոսկվայում, իսկ գները համապատասխանեցվելու են տեղի գներին: