«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 22-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Ավան՝ Իսահակյան թաղ․ 1/1, 1/2, 3/3 շենքերը, Հովհաննիսյան փ. 25/1, 25/2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Այգեստան 11փ. 7-227 սեփական տները մասնակի, Այգեստան 9փ. 67-105 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Ավան՝ Խուդյակովի փողոցի սեփական տները, Ավան՝ 4-րդ փողոցի 1-ին և 2-րդ նրբանցքների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Նորագավիթ 3, 4, 5 փողոցների սեփական տները, Նորագավիթ 2-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները և 2-րդ փողոցի սեփական տունը, թիվ 110 դպրոցը, թիվ 149 մանկապարտեզը, Եղ.Թադևոսյան փ․ 2, 4, 6, 10 շենքերը, Ներքին Չարբախ 3, 7, 8, 9 փողոցների սեփական տները, Ներքին Չարբախ 3-րդ նրբանցքի սեփական տները, թիվ 129 մանկապարտեզը, Մանադյան փ․ 27, 25, 27ա, 29, 25ա, 30, 28, 23ա, 26, 24 շենքերը, թիվ 69 դպրոցը, Արարատյան փողոցի սեփական տները, ՄակՎարտի 3-րդ փողոցի սեփական տունը, Պոպովի փ. 1, 3 փողոցների սեփական տները, Պոպովի 5 և Տիմիրյազովի 6 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սվաճյան փ. 60 շենքը, ՀԱ Ա-1 թաղ․ Շերամի 65, 63, 61, 59, 71 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Առինջ գյուղը մասնակի, Ձորաղբյուր և Ջրվեժի ամառանոցները մասնակի, Աբովյան քաղաքի 8-րդ միկրոշրջանը մասնակի և Կամարիս գյուղը մասնակի,
10։00-13։00 Հրազդան քաղաքի Կոճոռ թաղամասը, Երևանյան, Շահումյան, Սպանդարյան, Ռ․Միքայելյան, Րաֆֆու, Մյասնիկյան փողոցները, 5-րդ Բանավան թաղամասը, «ՀԷՑ» ՓԲ ընկերության «Գեղամա» մասնաճյուղը, թիվ 6, 7 մանկապարտեզները, թիվ 1, 2, 4 դպրոցները, Հրազդան քաղաքի «Ավտոգազ» գազալցակայանը, «Նարեկ», «Կարեն Մարտիրոսյան», «Եռասեպ», «Արմեն Առաքելյան», «Գազշին» ՍՊ ընկերությունները, «Մարկոսյան» բենզալցակայանը, «Վիվասել-ՄՏՍ» ընկերության բջջային կայանը, Հրազդանի զինմասը, Ճանշին վարչությունը,
11:00-13:00 Բալահովիտ գյուղը, Բալահովիտի ռազմական ոստիկանության շենքը, զինմասը, գազալցակայանը, կրակադաշտը, ջրային տնտեսության վարչական շենքը, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայանները, «Գ․Հովսեփյան», «Շանգրի Լա», «Էթեհադ» ընկերությունները, Մայակովսկիի պահածոների գործարանը, Պտղնիի «Պտղնի-2» այգեգործական ընկերությունը, «Սարանիստ», «Նավթամթերք», «Օազիս», «Անգար», «Ա․Ավագյան», «Օնիրա քլաբ», «Գեղարդ», «Քիմիագործ», «Արծիվ-2» ընկերությունները,