Դեն Բիլզերյանը հանդիպել է Ռոբերտ Քոչարյանի որդու հետ
Ինստագրամի արքա հայկական արմատներով ամերիկացի միլիոնատեր Դեն Բիլզերյանը Երեւանում հանդիպել է Ռոբերտ Քոչարյանի որդու՝ Լեւոն Քոչարյանի հետ: Լրատվամիջոցներում տարածվել է նրանց լուսանկարը՝ Հյուսիսային պողոտայի սրճարաններից մեկում:
Կանանց, ալկոհոլի, զենքի, մարիխուանայի եւ էքստրեմալ մարզաձեւերի մոլի սիրահար 37-ամյա Բիլզերյանը Հայաստան է ժամանել այսօր՝ օգոստոսի 27-ի առավոտյան, սեփական ինքնաթիռով: Ըստ տեղեկությունների՝ ՀՀ-ում պատրաստվում է անցկացնել 1-2 օր: Նրան ուղեկցում է Սուելին Մեդեյրոս անունով կին:
Ըստ տեղեկությունների՝ այսօր նա կգնա նաեւ Սեւան, որտեղ սերֆինգ ու լող է նախատեսված։ Ժամանակին այս մարզաձեւի նկատմամբ իր հետաքրքրվածության մասին բարձրաձայնել էր Ռոբերտ Քոչարյանը: Նա աջակցել էր վինդսերֆինգի ակումբի ստեղծմանը: Երեկոյան Բիլզերյանը կընթրի Սամվել Ալեքսանյանին պատկանող ռեստորանում:
Ավելի վաղ հայտնել էինք, որ Դեն Բիլզերյանը ՀՀ քաղաքացիություն է ստացել: Այդ մասին ֆեյսբուքի իր էջում տեղեկացրել էր ոստիկանության անձնագրային եւ վիզաների վարչության պետ Մնացական Բիչախչյանը: