Դերասան Հայկ Պետրոսյանի հումորային նոր ներկայացման թեման Հայաստանում տեղի ունեցած թավշյա հեղափոխությունն էր: Հունիսի 5-ին Պարոնյանի անվան երաժշտական կոմեդիայի պետական թատրոնում տեղի ունեցավ «Ամեն ինչ լաՅվ ա լինելու կամ հեղափոխության 55 երանգները» շոուի պրեմիերան: Ինչպես միշտ Հայկը կատակեց ԱԺ պատգամավորներ Գալուստ Սահակյան, Սեյրան Սարոյան, ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյան, ինչպես նաեւ Սերժ Սարգսյանի մասին: Վերջինիս, ըստ ներկայացման, երազում նախապես տեսել է՝ ինչ է իրեն սպասվում ու զանգահարել նախ՝ ՀՀ ԱԺ պատգամավոր Գալուստ Սահակյանին, ապա նախկին արտգործնախարար Էդվարդ Նալբանդյանին, հետո ՀՀ նախկին ոստիկանապետ Վլադիմիր Գասպարյանին, իսկ վերջում՝ ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանին:
Նախատեսված էր, որ ներկայացնումը խաղացվելու է միայն 1 անգամ, սակայն պրեմիերայից հետո հայտարարություն եղավ, որ հունիսի 8-ին հանդիսատեսը կրկին այն նայելու հնարավորություն կունենա: Լրագրողղների հետ զրույցում Հայկը նշեց, որ այսօր ներկա գտնվել ցանկացողների քանակն ավելին է եղել, քան տոմսերինը, եւ ինքը որոշել է նորից ներկայացնել շոուն: