«Կայզեր» սուպերմարկետից գնված Lutik-ի թթու վարունգի մեջ որդեր են հայտնաբերվել
Ֆեյսբուքյան օգտատեր Ellen Grigoryan-ի էջից տեղեկանում ենք, որ քաղաքացին «Կայզեր» սուպերմարկետից գնել է Lutik ապրանքատեսակի թթու վարունգ, ժամկետի մեջ գտնվող, եւ վարունգի մեջ որդ է հայտնաբերել։
Ellen Grigoryan-ի լուսանկարը:Ellen Grigoryan-ի լուսանկարը:
Մեզ հետ զրույցում ՍԱՊԾ-ից պատասխանեցին, որ տեղյակ են այդ խնդրի մասին, եւ որպես ահազանգ են ընդունել, գործողություն կկատարեն եւ արդյունքների մասին բողոքողին կտեղեկացնեն։ Նրանք չբացառեցին, որ հնարավոր է, ոչ թե ընդհանուր է, այլ ընդամենը այդ մեկ տարայի մեջ է։ Չբացառեցին նաեւ, որ հնարավոր է, խնդիրը ոչ թե արտադրողից է, այլ սուպերմարկետի պահման պայմաններից։
Lutik ապրանքանիշը ներկրող ընկերության վաճառքի գծով տնօրենը մեզ հետ զրույցում ասաց, որ տեղյակ չէ այդ խնդրի մասին, եւ ՍԱՊԾ-ից իրենց չեն դիմել։ Դիտարկմանը թե ինչպե՞ս է ստացվել, որ որդ է եղել տարայի մեջ, պատասխանեց, որ չի կարող ասել, այսպիսի բան առաջին անգամ է լինում, պետք է նայեն տեսնեն ինչ խնդիր է, եւ դիմեն արտադրողին։