Մեղավորները պետք է պատժվեն. Զաքար Հովհաննիսյանի քույրը եկել է դատարան
ՀՀ վերաքննիչ քրեական դատարանում՝ դատավոր Արմեն Համլետի Դանիեկյանի նախագահությամբ, շարունակվում է Ռոբերտ Քոչարյանի եւ մյուսների գործով բողոքների քննությունը:
Այսօր դատարան է ժամանել նաեւ Մարտի 1-ի զոհերից Զաքար Հովհաննիսյանի քույրը՝ Մարիամ Հովհաննիսյանը: Նա դատարանում հայտարարեց, որ միանում է դատախազների եւ տուժողների բողոքներին՝ հավելելով. «մեղավորները պետք է պատժվեն»:
Հիշեցնենք, որ Զաքար Հովհաննիսյանի գործով մեղադրում է ՀՀ ոստիկանության ներքին զորքերի շտաբի նախկին պետ, ոստիկանության գնդապետ Գեղամ Պետրոսյանը: Նա այժմ գտնովում է կալանքի տակ: