Աննա Հակոբյանը փաթեթներ է տանում թիվ 1 տուն-ինտերնատի տատիկների, պապիկների համար (լուսանկարներ)
Երեկ ամբողջ գիշեր աշխատել ենք, որ այսօր այս փաթեթները կարողանանք հասցնել Թիվ 1 տուն ինտերնատի տարեցներին եւ շնորհավորենք նրանց գալիք Ամանորն ու Սուրբ ծնունդը:
Այս մասին հայտնում է ՀՀ վարաչպետի պաշտոնակատարի տիկին Աննա Հակոբյանի մամուլի խոսնակ Հասմիկ Հարությունյանը
«Շնորհակալություն Lentex LLC, Melante, ALEX Textile ընկերություններին, որ արձագանքեցին եւ անմասն չմնացին բարեգործությունից ու մեր տատիկ-պապիկների համար անվճար ուղարկեցին իրենց արտադրանքը:
Հ.Գ. Քաղցրավենիքով եւ հյութերով բեռնված մեկ ֆուրգոն էլ այսօր առավոտյան արդեն հասել է ինտերնատ, որ մեր տատիկ-պապիկները 2019-ը դիմավորեն քաղցրեղենով»,- ասված է նրա Facebook-յան գրառման մեջ: