«Սուպեր մամա 1-ի» դիտումները յութուբում հատել են 9 մլն սահմանը
Հայկ Մարությանի «Սուպեր մամա» ֆիլմի 1-ին մասը յութուբում ավելի քան 9 մլն դիտում ունի: Այդ մասին նա ուրախությամբ հայտնել է ֆեյսբուքի իր էջում:
««Սուպեր մամա» ֆիլմը YouTube-ում 9.000.000 դիտում!!! Շնորհակալ եմ մեր YouTube-ա-Հայությանը!!!»,- գրել է նա:
«Սուպեր մամայի» պրեմիերան կայացել է 2014 թ.: Այն յութուբում տեղադրվել է 2015 թ. մարտի 8-ին:
Շատ են նաեւ «Սուպեր մամա 2»-ի թրեյլերի դիտումները: Սեպտեմբերի 15-ին է ներբեռնվել յութուբ, եւ դիտումներն անցել են 1 մլն-ից: «Սուպեր մամա 2»-ի պրեմիերան կայացավ հոկտեմբերի 4-ին Երեւանի «Մոսկվա» կինոթատրոնում:
Գյումրիում պրեմիերան տեղի ունեցավ հոկտեմբերի 15-ին Գյումրու պետական դրամատիկական թատրոնում: Այժմ ցուցադրվում է բոլոր կինոթատրոններում՝ Երեւանում եւ մարզերում: