Էլեկտրաէներգիայի մինչեւ 6-ժամյա պլանային անջատումներ կլինեն Երևանի, Կոտայքի և Գեղարքունիքի մարզերի որոշ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 24-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Գարեգին Նժդեհի փ․ 56բ շենք
11։00-17:00 Նար-Դոսի փ. 1 շենք, Վաղարշյան փ. 19. շենք, Լեփսիուսի փ. 16 շենք, Զաքյան 1-ին նրբ․1 շենք, “Օրան” ՍՊԸ, Եկմալյան փ. 5, Պուշկինի փ. 43 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, թիվ 31 դպրոց, Չեխովի փ․36, 38, 40, 42, 44 շենքեր, Չեխովի փ․27, 29, 31, 31/1, 33, 35 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնքի՝ Շահումյան, Սպանդարյան փողոցներ, Չարենցի, Կոմիտասի, Աբովյան, Իսահակյան, Շիրակի փողոցներ մասնակի, Բոլոր հողեր, Ծիրանանոց և Կալեր թաղամասեր,
11։00-16։00 Եղվարդ համայնքի՝ “Հայփոստ” ՓԲԸ, Արվեստի դպրոց, Կոտայքի մարզի դատախազություն, ՀՀ Ոստիկանություն, “Տելեկոմ Արմենիա” ընկերության գրասենյակ, “Նաիրի Եղվարդ” ՍՊԸ, “Վեոլիա Ջուր” ՓԲԸ,
11։00-17։00 Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն, Ներքին Պտղնի, Նոր Գյուղ գյուղեր մասնակի, Ջրվեժի գյուղի Մայակ, Բանավան թաղամասեր մասնակի, Աբովյան քաղաքի 7, 8-րդ միկրոշրջաններ մասնակի,
10։30-16։30 Սևան քաղաքի Նաիրյան և Մյասնիկյան փողոցներ /գառաժի թաղամաս/ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ: