Նիկոլ Փաշինյանը հանդիպել է Արցախի նախկին նախագահների հետ. պաշտոնական
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը Կառավարությունում հանդիպում է ունեցել Արցախի Հանրապետության նախկին նախագահներ Արկադի Ղուկասյանի եւ Բակո Սահակյանի հետ։
ՀՀ Կառավարությունից տեղեկացնում են, որ հանդիպման ընթացքում քննարկվել են ադրբեջա-նաթուրքական ագրեսիայի հետեւանքով Լեռնային Ղարաբաղում ստեղծված իրավիճակն ու հակառակորդին դիմագրավելու ուղղությամբ քայլերը։
Նշենք, որ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն այս պահին հանդիպում է անցկացնում նաեւ «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության վարչության անդամների հետ: Իսկ երեկ Փաշինյանը հանդիպել էր նաեւ խորհրդարանական, արտախորհրդարանական ուժերի հետ, անցկացրել անվտանգության խորհրդի նիստ ՀՀ նախագահի, Ամենայն հայոց կաթողիկոսի մասնակցությամբ: