Այս պահին 30 առանձնատուն վնասներ է կրել, 2 տուն զրոյից կկառուցվի․ Տավուշի մարզպետ
Նախորդ օրերին վնասված տների քանակը մոտավորապես 20 է։ Այս մասին այսօր Իջեւանի միասնական տեղեկատվական կենտրոնում ճեպազրույցի ժամանակ ասաց Տավուշի մարզպետ Հայկ Չոբանյանը՝ հավելելով, որ այս գիշեր եղել է լրացուցիչ 10 տան վնաս։
«Ինչու եմ ասում մոտավորապես, որովհետեւ կան նաեւ փոքր վնասներով տներ։ Ընդհանուր առմամբ այս պահին խոսում ենք 30 առանձնատան մասին։ Նախնական ուսումնասիրությամբ՝ մենք ունենք 2 տուն, որոնք երեւի թե ոչ թե կվերականգնվեն, այլ զրոյից կկառուցվեն»,- ասաց Չոբանյանը։
1065 դիտում
Մեր քաղաքական դիրքորոշումը և քաղաքականություն է դիվերսիֆիկացնել արտաքին հարաբերությունները բոլոր ոլորտներում․ Փաշինյան