Քոչարյանի եւ մյուսների գործով դատավոր Աննա Դանիբեկյանն այսօր ներկայացել է աշխատանքի
Երեւանի ընդհանուր իրավասության դատարանի Շենգավիթի նստավայրի դատավոր Աննա Դանիբեկյանն այսօր ներկայացել է աշխատանքի:
Այս մասին «Հայկական ժամանակ»-ի հարցին ի պատասխան՝ տեղեկացրեց Երեւան քաղաքի դատարանի աշխատակազմի ղեկավար Արմեն Ասլանյանը՝ նշելով, որ այդպիսով դատավորի բյուլետենն ավարտվել է:
Մարտի 13-ին, հիշեցնենք, Աննա Դանիբեկյանը հիվանդության թերթիկ էր բացել: Նրա վարույթում է գտնվում Ռոբերտ Քոչարյանի եւ մյուսների վերաբերյալ քրեական գործը, որով արդեն 5 շաբաթ է՝ նիստ չի կայացել՝ նրա վատառողջ լինելով պայմանավորված:
Դատական տեղեկատվական համակարգում այս պահին նշված չէ, թե երբ է նշանակվել Քոչարյանի եւ մյուսների գործով հաջորդ դատական նիստը: Դատավորի աշխատակազմի հետ եւս կապ հաստատել չհաջողվեց: