Նիկոլ Փաշինյանը ոստիկանության աշխատակազմին է ներկայացրել ոստիկանապետի նոր պաշտոնակատարին (տեսանյութ)
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ոստիկանության ղեկավար կազմին եւ աշխատակազմին ներկայացրել է Ոստիկանության պետի ժամանակավոր պաշտոնակատար Արման Սարգսյանին:
Հիշեցնենք, որ վերջինիս նշանակման որոշման մասին հայտարարվել էր երեկ՝ Կառավարության նիստի ժամանակ, իսկ ավելի ուշ ՀՀ նախագահի կայքում հրապարակվեց համապատասխան որոշումը:
Վարչապետը նշեց, որ Արման Սարգսյանը ոստիկանության ակադեմիան ավարտելուց հետո մինչ օրս աշխատում է ոստիկանության համակարգում, ինչը շատ կարեւոր հանգամանք է, նրան գիտեն եւ ճանաչում են ոստիկանության աշխատակազմում:
Ավելի վաղ ՀՀ վարչապետն ԱԱԾ-ում ներկայացրել է տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար Էդուարդ Մարտիրոսյանին: