Երբևիցե 200.000 դրամից թանկ կոստյում չեմ կրել. Սանասարյանը՝ հերքում է 3 մլն դրամանոց կոստյումի մասին լուրը
01/05/2019 schedule16:03
ՊՎԾ նախկին պետ Դավիթ Սանասարյանը հայտարարել է, որ երբևիցե 200.000 դրամից թանկ կոստյում չի կրել, և կոստյումները հիմնականում պատվիրում է հայ դերձակների մոտ։
«Անճարների հերթական ապատեղեկատվությունը
Երեկ մի աղջկա սովորեցրել էին, որ ասուլիսի ժամանակ սենսացիա ապահովեր, բայց արժանացավ լրագրողների ընդգծված վատ վերաբերմունքին։
Հիմա էլ աղջնակի անհեթեության վրա տարածում են, թե իբր ես չեմ հերքել, որ 3 մլն դրամանոց կոստյում եմ հագնում։
Ժողովուրդ ջան, սա ձեզ եմ հաշվետություն տալիս, ոչ թե կեղծիքը հորինողներին. երբևիցե 200.000 դրամից թանկ կոստյում չեմ կրել, և հիմնականում պատվիրում եմ հայ դերձակների մոտ։