Մի քանի ժամով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 7-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Կիլիկիա թաղամասը մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թումանյան փ. 25, 27, 27Ա, 29 շենքերը, Մաշտոցի պող. 40, 42, 42Ա շենքերը, Կողբացի փ. 83 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարի թաղ 1-5 շարքերը մասնակի, Սարի թաղ 1-3 փողոցները մասնակի, Որմնադիրների փ. 5-43 սեփական տները, Խորենացի փ. 63-211 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Խաղաղ Դոնի փ. 19 շենքի 1-6 մուտքերը,
11:00-17:00 Թերլեմեզյան, Սպորտի փողոցները, Լենինականի փ. 14, 16 շենքերը, Անդրանիկի փ. 120 շենքը, Բաբաջանյան փ. 99 շենքը, Դավիթաշեն 1-ին թաղ. 20, 21, 22, 23 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավիթաշեն 3-րդ թաղ․ 30, 31 շենքերը, Փիրումյան փողոցը, Բագրատունյաց պող․ 14, 16 շենքերը, Եղբայրության փ․ 17Ա, 22, 24 շենքերը, Չեխովի փ․ 25, 23 շենքերը, Բագրատունյաց պողոտայի ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 136 մանկապարտեզը, Մանանդյան փ․24 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիևյան 1-ին նրբ. 1, 3, 5 սեփական տները, Սևաստոպոլյան փ. 26-67 սեփական տները, Բարբյուսի փ. 31 սեփական տունը, «Արդիմպեքս», «Ավանգարդ 90», «Ֆաունա 89» ՍՊ ընկերությունները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00–16։00 Արարատ քաղաքի Չարենցի փ. 1, 2, 3 շենքերը, Խանջյան փ. 54, 56, 58,60 շենքերը, Սերոբ Աղբյուրի փ. 5 շենքը, Շահումյան փ. 39, 41, 43, 45 շենքերը, Վեդի քաղաքի Պուշկինի փ. 14 շենքը,
10։30–16։00 Վերին Արտաշատ գյուղը մասնակի,
11։00–15։00 Արտաշատ քաղաքի Իսակովի փ. 105, 107, 109, 111, 115 շենքերը,
10։00–16։00 Վայք քաղաքի Մոզ թաղամասը մասնակի,
11։00–15։00 Եղեգնաձոր քաղաքի Իսրայել Օրի, Աթարբեկյան, Արսենյան, Իսահակյան, Մյասնիկյան, Օրբելի փողոցները մասնակի,
11։00-13։00 Ջրվեժ գյուղը, հարակից արտադրական տարածքները և ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-16:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Թավշուտ գյուղի 1 փողոցը մասնակի, Անիի տարածաշրջանի Ձորակապ գյուղի դպրոցի թաղամասը, Գյումրի քաղաքի Արամ Խաչատրյան փ. 29, 31, 32, 32Ա, 34, 34Ա, 39, 39Ա, 41, 41Ա շենքերը, Անի թաղամասի Սևակ փ. 1, 3, 5, 7, 18 շենքերը, Շիրակի պետական համալսարանը, թիվ 11 դպրոցը,
11:00-14:00 Ախուրյանի տարածաշրջանի Գետք, Բայանդուր և Երազգավորս գյուղերը,
09:30-11:00 Բալաք գյուղը,
11:00-16:00 Հացավան գյուղը,
11:00-17:00 Իշխանասար գյուղը,
14:00-15:00 Մեղրի քաղաքը, Այգեձոր, Թխկուտ, Լեհվազ, Վարդանիձոր, Շվանիձոր, Նռնաձոր, Ալվանք գյուղերը և ոչ բնակիչ-բաժանորդները: