Կուսակցությունում քննարկում են. Հայկ Ղալումյանը կնշանակվի՞ Տավուշի մարզպետ
«Հայկական ժամանակի» տեղեկություններով, հնարավոր է առաջիկայում Տավուշի մարզպետ նշանակվի Իջեւանի քաղաքապետի պաշտոնակատար Հայկ Ղալումյանը: Տավուշում այս լուրը մեկ շաբաթից ավելի է՝ համառորեն շրջանառվում է:
Ի պատասխան մեր հարցի՝ մարզպետի պաշտոնը ստանձնելու առաջարկ ստացե՞լ է, այսօր Հայկ Ղալումյանն ասաց. «Համենայնդեպս ես տեղեկացված չեմ, գիտեմ, որ քննարկում են կուսակցությունում»:
Հիշեցնենք, որ Տավուշի մարզպետ Հայկ Չոբանյանն օրերս պաշտոնից ազատվեց եւ նշանակվեց ՀՀ բարձր տեխնոլոգիաների եւ արդյունաբերության նախարար: