Ադրբեջանի ԱԳ նախարար Ջեյհուն Բայրամովը մեկնել է Մոսկվա
Ադրբեջանի ԱԳ նախարար Ջեյհուն Բայրամովն աշխատանքային այցով մեկնել է Մոսկվա՝ ռուսական կողմի հետ խորհրդակցությունների համար: Այս մասին փոխանցում է TACC գործակալությունը՝ հղում անելով Ադրբեջանի ԱԳ նախարարությանը:
Հիշեցնենք՝ ուշ գիշերին հայտնի դարձավ, որ ՀՀ ԱԳ նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը կարճատև աշխատանքային այցով գտնվում է Մոսկվայում:
ՀՀ ԱԳՆ մամուլի խոսնակ Աննա Նաղդալյանն այսօր մեր զրույցում նշեց, որ Մոսկվայում նախատեսված է ՀՀ արտաքին գործերի նախարար Զոհրաբ Մնացականյանի հանդիպումը ՌԴ ԱԳ նախարար Սերգեյ Լավրովի հետ։