Հետհեղափոխական Հայաստանում բոլորի նկատմամբ կան մեծ պահանջներ. Գրիգորյանը՝ Օսիպյանի պաշտոնից ազատման մասին
Հետհեղափոխական Հայաստանում բոլորի նկատմամբ կան մեծ պահանջներ, հնարավոր է, որ որոշ մարդիկ այդ պահանջները չկարողանան իրականացնել։ Այս մասին այսօր՝ կառավարության նիստից հետո, լրագրողների հետ ճեպազրույցում ասաց Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը՝ անդրադառնալով ՀՀ նախկին ոստիկանապետ Վալերի Օսիպյանի պաշտոնից ազատմանը։
«Խնդիրներ են դրված, որ պետք է ՀՀ-ում լայնամասշտաբ բարեփոխումներ կատարել։ Հեղափոխության շրջանում հնչած բոլոր գաղափարներն ու մտքերը պետք է կարողանանք իրականություն դարձնել, բայց որոշ գերատեսչությունների ղեկավարներ մինչ այս պահը ցույց են տվել, որ չեն կարողանում, դրա համար էլ վարչապետը որոշում է կայացրել»,- ասաց Գրիգորյանը։