Երեւանում եւ 4 մարզում այսօր էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 4-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն՝
10։00–16։00 Անդրանիկի փ. 95, 103, 97, 101 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30–16։30 Կիլիկիա թաղամասը մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բարձրաբերդի փ. 1-79 սեփական տները, Բուդապեշտի փ. 7-27 սեփական տները, Իսակովի պող. 4, 4/1, 4/2 շենքերը, Վերֆելի փ. 3-6 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երվանդ Քոչարի փ. 9, 11, 17 շենքերը, Քաջազնունի փ. 2, 4 շենքերը, Կորի փ. 12-60 սեփական տները, Արհեստավորների փ. 10-67 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թաիրովի փ. 46/81 շենքը, Նորագյուղ թաղ. 1-369 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 1/1, 1/2 շենքերը, Արամի փ. 5-48 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00–17։00 Բաղրամյան պող. 54, 56, 58 շենքերը և 2-րդ փակ. 3-20 սեփական տները, «Ավանգարդ 90», «ՖՄՌ», «Ֆաունա» ՍՊ ընկերությունները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արշակունյաց պող․ 52, 52/3, 54/3, 54/2, 56, 54/1, 54 շենքերը, Գարեգին Նժդեհի փ․ 1, 3 շենքերը, Մանանդյան փ․ 17 շենքը, Բագրատունյաց պող․ 14 շենքը, Եղբայրության փ․ 22 շենքը, Արտաշիսյան փ․ 77 շենքը, Արտաշիսյան փ․ 79 սեփական տունը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
10։00–16։00 Արարատ քաղաքի Կոմիտասի փ. 2, 2Ա, 4 շենքերը, Գրիբոյեդովի փողոցւ մասնակի, Վեդի քաղաքի Արամ Խաչատրյան փողոցները մասնակի,
10։30–16։00 Վերին Արտաշատ գյուղը մասնակի,
10։00–16։00 Աբովյան քաղաքի Սարալանջ թաղամասը մասնակի, Առինջ, Կամարիս, Գառնի գյուղերը մանակի, Աբովյան քաղաքի «Էլար» թաղամասը մասնակի,
14:30-16:00 Բալահովիտ գյուղը, Բալահովիտի ռազմական ոստիկանության շենքը, զինմասը, գազալցակայանը, կրակադաշտը, ջրային տնտեսության վարչական շենքը, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայանները, «Գ․Հովսեփյան», «Շանգրի Լա», «Էթեհադ» ընկերությունները, Մայակովսկիի պահածոների գործարանը, Պտղնիի «Պտղնի-2» այգեգործական ընկերությունը, «Սարանիստ», «Նավթամթերք», «Օազիս», «Անգար», «Ա․Ավագյան», «Օնիրա քլաբ», «Արծիվ-2», «Գեղարդ» և «Քիմիագործ» ընկերությունները,
11։00-16։00 Սևան քաղաքի Գործարանային փ. 6 և Խաղաղության փ. 3 բազմաբնակարան շենքերը, Սևանի թիվ 2 հիմնական դպրոցը, «Հունան Առաքելյան» ԱՁ-ն, «Սուրեն Գալստյան» և «Կարեն» ՍՊ ընկերությունները,
12։00-12։30 Գետիկ, Մարտունի, Այգուտ, Դպրաբակ, Ձորավանք, Անտառամեջ, Կալավան, Բարեպատ գյուղերը, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Յուքոմ», «Վեոն Արմենիա» ընկերությունների բջջային կայանները,
11։00-15։00 Սիսիան քաղաքի Շահումյան, Արամ Մանուկյան, Ադոնցի, Աբովյան, Լալայան, Արցախի, Շիրվանզադե, Գրիգոր Լուսավորչի, Մաքսիմ Գորկի փողոցները և ոչ բնակիչ-բաժանորդները: