Ոստիկանության 6-րդ վարչության աշխատակիցները այս պահին Կենտրոնական ավտոկայանից հանում են Բոգոյին պատկանող իրերը
11/03/2019 schedule13:28
Այս պահին ոստիկանության 6-րդ վարչության աշխատակիցները գտնվում են Կենտրոնական ավտոկայանում: Նրանք ներսից հանում են քրեական հեղինակություն Նորագյուղցի Բոգոյին (Ռուբեն Կոստանյան) պատկանող իրերը:
ՀԺ-ն մարտի 7-ին գրել էր, որ Նորագյուղցի Բոգոն տարիներ շարունակ ապօրինի հաստատվել էր Կենտրոնական ավտոկայանում, այնտեղ հյուրանոց եւ իր համար առանձնասենյակ էր ստեղծել, նաեւ ապօրինի կերպով գումար էր հավաքում վարորդներից:
«Հայավտոկայարան» ՓԲԸ-ի գլխավոր տնօրեն Աշոտ Մնացականյանը ՀԺ-ի հետ զրույցում ասաց, որ Կոստանյանը մարտի 7-ից հետո ավտոկայանում չի եղել:
Հիշեցնենք, մարտի 1-ի լույս 2-ի գիշերը պայթեցվել էր Կենտրոնական ավտոկայանի նորանշանակ տնօրենի ավտոմեքենան: Վերջինս փորձում է ավտոկայանում կարգուկանոն հաստատել: