Սերժ Սարգսյանը մեզ մոտ հոսպիտալացված չի եղել. «Նաիրի» ԲԿ-ի տնօրեն
Սերժ Սարգսյանը տոն օրերին «Նաիրի» բժշկական կենտրոնում չի հոսպիտալացվել: Այս մասին armtimes.com-ի հետ զրույցում ասաց նույն ԲԿ տնօրեն Անատոլի Գնունին:
«Իմ տեղեկություններով, նման բան դժվար թե լինի: Հնարավոր է, որ այցելել է հեռազոտության համար կամ ինչ-որ մեկին է այցելել, դա հնարավոր է: Համենայնդեպս, ինքը մեզ մոտ հոսպիտալիզացված չի եղել, չի պառկել մեր հիվանդանոցում: Եթե պառկեր, ես հարյուր տոկոսով կիմանայի»,- ասաց Անատոլի Գնունին:
«Հայկական ժամանակ»-ը երեկ գրել էր, որ Սարգսյանը բացակայել է Սուրբ Ծննդյան տոնի պատարագից եւ նրա գտնվելու վայրի մասին տեղեկություններ չկան, իսկ «Ժամանակ» թերթը շարունակելով թեման՝ գրել է, որ Սերժ Սարգսյանի առողջական վիճակը վատթարացել է եւ նա գտնվել է «Նաիրի» ԲԿ-ում:
Սերժ Սարգսյանի խոսնակ Վլադիմիր Հակոբյանն այսօր էլ մեր զանգերին չպատասխանեց, սակայն aysor.am-ին տված մեկնաբանությունում նշել է. «Նախագահի մոտ եղել է թեթեւ մրսածություն։ Այդ ընթացքում նա գտնվել է տանը»: