Գագիկ Ծառուկյանի նորակառույց համալիրի մոտից տարեց կնոջ բերման ենթարկեցին (տեսանյութ)
Երեւանի Խանջյան փողոցի վրա կառուցված սպորտային համալիրը քիչ անց պաշտոնապես կբացվի: Բացման արարողությանը մասնակցելու են Սերժ Սարգսյանն ու «Մուլտի գրուպ» կոնցեռնի ղեկավար Գագիկ Ծառուկյանը: Սպորտային համալիրը կառուցել է «Մուլտի գրուպը»:
Մի խումբ կանայք հավաքվել էին համալիրի մուտքի մոտ՝ Խանջյան փողոցին հարող մայթի վրա: Նրանցից ոմանց ձեռքում նամակներ կային: Ոստիկանության ծառայողները՝ շուրջ 10 հոգի, կանանց համոզում էին, որպեսզի հեռանան այդ հատվածից եւ համալիրից մոտ 100 մետր հեռավորության վրա հավաքվեն: Սակայն կանայք ընդդիմանում էին: Նրանց հետ էր նաեւ հաշմանդամության սայլակով մի երիտասարդ: Մոտ 10 րոպե նրանց հետ զրուցելուց հետո ոստիկանները որոշեցին կանանցից մեկին բերման ենթարկել: Մեծ դժվարությամբ նրանք տարեց կնոջը տեղավորեցին ոստիկանական մեքենան եւ տարածքից հեռացրին: Իսկ մնացածը, տեսնելով այդ ամենը,  համալիրից հեռացան  շուրջ 50 մետր եւ այժմ խմբով կանգնած սպասում են: