Ոստիկանության շենքից դուրս է եկել «Ադեկվադ» նախաձեռնության համահիմնադիր Արթուր Դանիելյանը
«Ադեկվադ» նախաձեռնության համահիմնադիր Արթուր Դանիելյանը ՀՀ ոստիկանության Կազմակերպված հանցավորության դեմ պայքարի գլխավոր վարչության շենքից դուրս է եկել: Դանիելյանը լրագրողների հետ զրույցում տեղեկացրել է, որ իրեն բերման են ենթարկել թմրամիջոցներ ձեռք բերելու, պահելու կամ օգտագործելու կասկածանքով:
Ըստ Արթուր Դանիելյանի, բերման է ենթարկվել այն պահին, երբ մեքենայով եկել է վարչություն՝ պարզելու համար, թե ինչու է ձերբակալվել Նարեկ Մալյանը:
Հիշեցնենք, որ այսօր՝ հունվարի 28-ին Քրեական ոստիկանության գլխավոր վարչության ծառայողներն ապօրինի զենք-զինամթերք պահելու կամ կրելու կասկածանքով բերման էին ենթարկել նաեւ «Ադեկվադ» միաբանության անդամ Կոնստանտին Տեր-Նակալյանին:  «Ադեկվադ» միաբանության անդամ Արթուր Դանիելյանին, ՎԵՏՕ նախաձեռնության հիմնադիր Նարեկ Մալյանին, ովքեր հետագայում ազատ էին արձակվել: