Ուսանողները փուչիկ են պայթեցրել, խեղդվում են. արտակարգ իրավիճակ Երեւանի բժշկական քոլեջում
Մեր տեղեկություններով՝ Երեւանի հենակետային բժշկական քոլեջում արտակարգ իրավիճակ է ստեղծվել: Ըստ լուրերի՝ այնտեղ պայթյուն է տեղի ունեցել կամ դրսից եկած ինչ-որ մարդիկ շենքում գազ են բաց թողել:
ՀՀ ոստիկանության լրատվական ծառայությունից պատասխանելով մեր հարցմանը՝ տեղեկացրին. «Այսօր՝ ժամը 10:52-ի սահմաններում, «911» ծառայությունից ահազանգ է ստացվել, որ Կորյունի 10 հասցեում գտնվող Բժշկական քոլեջի երրորդ հարկում ուսանողները փուչիկ են պայթեցրել, որի հետեւանքով խեղդվում են: Օպերատիվ խումբը մեկնել է դեպքի վայր: Դեռեւս գտնվում է այնտեղ, այլ մանրամասներ առայժմ հայտնի չեն»: