Չեմ հավատում, որ տենց բան կարա լինի, սութի շուխուռ ա․ Սարոյանը՝ Սերժ Սարգսյանի հնարավոր ձերբակալության մասին
ՀՀԿ-ական նախկին պատգամավոր Սեյրան Սարոյանն այսօր լրագրողների հետ զրույցում անդրադարձավ Սերժ Սարգսյանի հավանական կալանավորման մասին հայտարարություններին․
«Չեմ հավատում, որ տենց բան կարա լինի: Դժվար ըտենց բան կարա լինի: Սութի շուխուռա, չեմ հավատում, հենա մի հոգու բռնել ենք, ինչ հասկացանք, որ երկրորդին բռնենք», - ասաց նա:
Ավելի վաղ Սուրբ Աթոռում Հայաստանի նախկին դեսպան Միքայել Մինասյանը հարցազրույցներից մեկում ասել էր, որ առաջիկայում Սերժ Սարգսյանին կձերբակալեն՝ հանրությանը որոշ ժամանակով իրական խնդիրներից շեղելու համար։