ԱԺ-ում մեկնարկեց կառավարության անդամներ-պատգամավորներ հարց ու պատասխանը․ հարցերի համար հերթագրվել է 56 պատգամավոր
Ազգային ժողովում մեկնարկեց կառավարության անդամներ-պատգամավորներ հարց ու պատասխանը․ հարցերի համար հերթագրվել է 56 պատգամավոր
Ազգային ժողովում մեկնարկեց կառավարության անդամներ-պատգամավորներ հարց ու պատասխանը։ Հարցերի համար հերթագրվել է 56 պատգամավոր։
Երբ ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանը հարցի հնարավորություն տվեց առաջինը հերթագրված Գեւորգ Գորգիսյանին, պարզվեց, որ վերջինս դահլիճում չէ․
«Բա ո՞նց է գրանցվել, որ դահլիճում չէ»,-զարմացավ Միրզոյանը՝ շարունակելով․ «Մենք կարծում էինք, թե իրար փոխարեն կնոպկա սեղմելու ավանդույթը․․․»։ Եւ քանի որ Գորգիսյանը դահլիճում չէր, հարցի հնարավորութունը տրվեց երկրորդը հերթագրված Արմեն Եղիազարյանին։
Հիշեցնենք, որ խորհրդարանում շարունակվում է 7-րդ գումարման Ազգային ժողովի 2-րդ նստաշրջանի հերթական քառօրյա նիստը։