Վաչագան Ղազարյանը դատարանում է. քննվում է նրան գրավով ազատելու որոշման դեմ դատախազի կողմից ներկայացված բողոքը
ՀՀ վերաքննիչ քրեական դատարանն այս պահին քննում է Սերժ Սարգսյանի թիկնազորի նախկին պետ Վաչագան Ղազարյանին գրավով ազատելու դատարանի որոշման դեմ դատախազության կողմից ներկայացված բողոքը:
Դատարանում է նաեւ Վաչագան Ղազարյանը, որը չթույլատրեց լուսանկարահանել իրեն, ապա հրաժարվեց պատասխանել հարցերին:
Հիշեցնենք, որ Վաչագան Ղազարյանը 2018 թվականի դեկտեմբերի 30-ին 50 միլիոն դրամ գրավի դիմաց ազատ էր արձակվել: