Երևանում և 3 մարզում այսօր էլեկտրաէներգիայի մինչեւ 6-ժամյա պլանային անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 23-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Մազմանյան փ. 10/1, 10/2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խաղաղ-Դոնի փ. 23 շենքի 1-4 մուտքերը,
10։30-16։30 Փարպեցի փ. 12, 14, 16, 20 շենքերը, Պուշկինի փ. 52, 54 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Ավան՝ Սայաթ-Նովա թաղ. 1/4 շենքը,
11։00-17։00 թիվ 144 մանկապարտեզը, Ներքին Շենգավիթ 11փ. 37/1, 37/2 շենքերը, Ներքին Շենգավիթ 1, 2, 3, 4, 5, 6 փողոցների սեփական տները և հարակցի ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Հայաստանի Էլեկտրական ցանցեր» ՓԲ ընկերության «Շենգավիթ» շահագործման շրջանի էլ.ցանցը, Արշակունյաց պող. 54/3 շենքը,
10։00-16։00 Ջերմուկ քաղաքի Շահումյան և Գործարանային փողոցները մասնակի,
12։00–15։00 Աբովյան քաղաքի Հանրապետության, Պիոներական, Ինտերնացիոնալ, Գառնի, Բարեկամության, Կոտայքի, Գեղարդի և Երիտասարդական փողոցները մասնակի, «Արդշինբանկ», «Հայէկոնոմբանկ», «ՎՏԲ-Հայաստան բանկ» ընկերությունները, «ՖԻՆՔԱ» Ունիվերսալ Վարկային Կազմակերպությունը, Զինկոմիսարիատը, նախկին գործկոմի և Դատարանի շենքերը, «Օրիգինալ» սուպերմարկետը, «Վեոն Արմենիա» ընկերության գրասենյակը, «Կարտիգ և Դրոժ» ՍՊ ընկերությունը, Մայակովսկի գյուղը, Մայակովսկու դեղագործական և պահածոների գործարանները,
10:00-14:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Բավրա գյուղի 2-րդ փողոցը մասնակի,
10:00-17:00 Անիի տարածաշրջանի Մարալիկ քաղաքի Հրանտ Շահինյան փողոցը,
11:30-13:00 Ախուրյանի տարածաշրջանի Ախուրյան համայնքի «Նոր Ախուրյան» հատվածը և Ախուրյան գյուղի արևելյան հատվածը: