Հանրային ռադիոյում լուրեր են պտտվում, որ տնօրենը հրաժարական է տվել. Մարկ Գրիգորյանը դեռեւս չի մեկնաբանում
Հանրային ռադիոյում լուրեր են պտտվում, որ ռադիոյի գործադիր տնօրեն Մարկ Գրիգորյանը պատրաստվում է հրաժարական տալ: «Հայկական ժամանակ»-ը փորձեց լուրի իսկությունը ճշտել Մարկ Գրիգորյանից, վերջինս, սակայն, հրաժարվեց որեւէ մեկնաբանություն տալ՝ ասելով. «Ժամանակը կգա, ամեն ինչ կիմանաք: Ես ոչինչ չեմ մեկնաբանում»:
Նշենք, որ այսօր առավոտյան Հանրային ռադիոյի տասնյակ աշխատակիցներ հանդիպում են ունեցել տնօրենի հետ՝ պահանջելով վերջինիս հրաժարականը:
Աշխատակիցներից մեկի փոխանցմամբ՝ Մարկ Գրիգորյանը լուռ լսել է բոլոր դժգոհությունները, խոստացել մինչև ժամը 16:30-ը վերջնական պատասխան տալ նրանց։
Մարկ Գրիգորյանը Հանրային ռադիոյի գործադիր տնօրեն է նշանակվել Հանրային հեռուստառադիոընկերության խորհրդի 2017 թվականի հունիսի 12-ի  որոշմամբ: 2016 թվականից Հայաստանի հանրային ռադիոյի գործադիր տնօրենի խորհրդականն է եղել: